به علت نوسانات شدید نرخ ارز .برای اطلاع از قیمت دقیق محصول حتما تماس بگیرید رد کردن

📜 همراهان گرامی بانه سایان


تجربه ما در امر فروش لوازم خانگی و همچنین فعالیت چند ساله در استفادە از اینترنت و تلفن در معاملات و حضور در سایت ها و وبلاگ های فروش متفاوت و اینک نقطه عطف تمامی فعالیت های ما این سایت می باشد که هم اینک در خدمت شما هستیم .
دوران معاملات کالا به کالا به سر رسید. به دنبال اختراع پول و بانک و چک و اوراق بهادار و سفته و .... در عصر حاضر و در موج سوم فناوری اینک تمرکز بر روی ثانیه ها می باشد.
رشد سریع تکنولوژی باعث شده که هیچ کالایی بیش از مدت زمان محدودی در اوج نباشد و رقابت شرکت های تولید کننده در استفاده بهینه از سلیقه مشتری و نقاط ضعف رقبا هم اینک دوران طلایی بسیار درخشانی را برای ساکنان کره خاکی تدارک دیده است .
بر همین اساس ما هم به نوبه خود می کوشیم که شما را در استفاده از تازه های علم و تکنولوژی سهیم نماییم پس در واقع شما هم سعی کنید هیچ مارک و مدلی را در ذهنتان کلیشه نکنید همانگونه که عرض کردیم امروزه همه مارک ها و مدل ها شناور می باشند.
ما سعی کردیم آخرین مدل ها را همراه مشخصات کامل آنها در سایت بگنجانیم شما هم بکوشید که قدم اول نیازتان را در نظر بگیرید در سایت سرچ کنید و محصول مناسب خود را بیابید پس از آن به دیگر سایت ها و یا فروشگاه های  شهر محل سکونت خود رجوع کردە و قیمتها را بسنجید پس از آن کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.

شما هر لحظه می توانید از طریق راه های ارتباطی ممکن و موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

ارتباط از طریق تلگرام: @Bandar_gnav📞  

شماره تماس: 09179148268 عارفی

سعیدی09183758141

📩 ایمیل فروشگاه: 

آیدی تلگرام:  Banehsayan@

شماره واتساپ:09189844850

هدف ما نقد و بررسی  کالاها و در نهایت مشاوری خوب در امر خرید شما عزیزان می باشد، به امید اینکه بتوانیم در این امر شما را یاری دهیم، همکاران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان می باشند.

مشتری گرامی، انتقادات، پیشنهادات یا شکایات خود را می‌توانید در فرم تماس با ما در میان بگذارید.